Zdjęcie do paszportu Szczecin

Fotograf w budynku Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie przy ul. Wały Chrobrego 4 specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć do paszportu.

Zdjęcia do paszportu to zdjęcia biometryczne, które muszą spełniać wymogi określone w Rozporządzeniu Ministra Sprawa Wewnętrznych i Administracji.

Zdjęcie do paszportu to zdjęcie przedstawiające twarz osoby fotografowanej, która to powinna zajmować 70-80% całego zdjęcia. Na fotografii paszportowej powinny być widoczne również barki.

Zdjęcie wykonujemy inaczej niż było to jeszcze kilka lat temu tzn. na wprost (a nie z lewym profilem). Osoba fotografowana musi patrzeć przed siebie i nie być pochylona. Tło takie zdjęcia powinno być jednolite i w jasnym kolorze. W przypadku zdjęć paszportowych dla dzieci istotne jest to, aby nie było widać innej osoby w tle.

Wykonując zdjęcia u naszego fotografia mogą być Państwo pewni, że zdjęcie zostanie wykonane sprawnie i zgodnie z wytycznymi.

Fotograf działa w godzinach pracy Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie, a za zdjęcie do paszportu możecie Państwo zapłacić kartą płatniczą, jak i gotówką. Dzięki doświadczeniu oraz profesjonalnemu sprzętowi czas oczekiwania na fotografie jest nie dłuższy niż 5 minut.

Zapraszamy serdecznie serdecznie!