Szanowni Państwo,

w celu wykonania zdjęcia do paszportu zapraszamy do fotografa, który mieści się na Wałach Chrobrego 4 w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie.

W naszym zakładzie fotograficznym FotoExpress mogą wykonać Państwo zdjęcia do wszystkich oficjalnych dokumentów, w szczególności specjalizujemy się w tzw. zdjęciach biometrycznych, czyli zdjęciach do paszportu, dowodu osobistego oraz kart pobytu.

Wykonanie zdjęcia przez naszego fotografa trwa maksymalnie 5 minut. Prowadząc punkt w urzędzie musimy spełniać rygorystyczne normy dotyczące jakości zdjęć oraz ich zgodności z przepisami polskiego prawa oraz normami międzynarodowymi, co daje Państwu gwarancję, że wykonane u nas fotografie zostaną przyjęte w każdym urzędzie bez żadnego problemu. Niestety nie każdy fotograf może dać takie zapewnienie.

Na życzenie wykonujemy bezpłatnie delikatny retusz, w taki sposób, aby zdjęcie spełniało wszystkie wymogi i nie zostało z jego powodu odrzucone.

Zależy nam nie tylko na sprawnej i szybkiej obsłudze, ale równie ważne jest dla nas także to, żeby byli Państwo zadowoleni z fotografii, która w paszporcie, czy dowodzie osobistym będzie służyć Państwu przez lata. Dlatego też do pracy wykorzystujemy specjalne lampy studyjne oraz profesjonalny sprzęt, uwzględniający specjalistyczne oprogramowanie.

Za wykonane zdjęcia i fotografie możecie Państwo zapłacić nie tylko gotówką, ale i kartą płatniczą.

W naszym punkcie foto wykonają Państwo wszystkie zdjęcie szybko, tanio i dobrze.

Rodzaje zdjęć do dokumentów wykonywane w punkcie:

  1. Zdjęcie do paszportu
  2. Zdjęcie do wizy amerykańskiej
  3. Zdjęcie do dowodu osobistego
  4. Zdjęcie do prawa jazdy
  5. Zdjęcie do karty pobytu

Zapraszamy serdecznie!